ارشد92×اخباردانشگاه×منابع ارشد×استخدام92
اخباردانشگاه.منابع آزمون.بانك سوال و مقاله.ارشد92.استخدام 92

دانشجویان دانشگاه پیام نور جهت شرکت در امتحانات پایان ترم باید کارت ورود به جلسه خود را (گزارش ۴۲۸ در سیستم گلستان) از سایت سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir دریافت کنند. براساس تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور آمده است، گزارش ۴۲۸ در سیستم گلستان از ۲۳ آذر ۹۰  قابل دریافت خواهد بود. در حال حاضر دانشجویان برای اطلاع از تاریخ امتحانات خود می توانند گزارش ۴۲۳ را در سیستم گلستان دریافت کنند.

نکات مهم

۱- همراه داشتن کارت دانشجویی معتبر و مجوز حضور در امتحان (گزارش عکسدار 428) از گلستان الزامی می باشد. کارت ورود به جلسه خود را ممکن است به دلایل زیر نتوانید ببینید:
کد ملی خود را در سیستم ثبت نکردید، بدهی شهریه دارید، از مرورگر مناسبی استفاده نمی کنید و یا سرعت اینترنت شما پایین است

۲- دانشجویانی که در یک زمان دو امتحان دارند (ساعت امتحان همزمان است) قبل از شروع امتحان به مسئول جلسه اطلاع دهند .

۳- پاسخنامه سؤالات تستی حتماً با مداد مشکی پررنگ تکمیل شود. دقت کنید مشخصات کامل دانشجویان به ویژه شماره دانشجویی در قسمت بالای پاسخنامه به صورت چاپی درج شده باشد.

۴- خارج کردن برگه سؤالات و پاسخنامه ها از جلسات امتحانی ممنوع است.

۵- امضاء لیستهای حضور و غیاب امتحانات توسط دانشجویان الزامی می باشد در غیر اینصورت غایب محسوب خواهد شد و برگه دانشجو تصحیح نخواهد شد . 

۶- در صورت مشاهده هر گونه مغایرت مسئول جلسه را مطلع نماید. پاسخنامه ها به هیچ وجه تا خوردگی و خط خوردگی نداشته باشد (با توجه به حساسیت دستگاههای علامت خوان امکان تصحیح وجود ندارد) در صورت مشاهده هر گونه خرابی در برگه مسئول جلسه را مطلع نمائید. شماره یا کد درس و نام درس مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون، پاسخنامه پرینت شده و بالای برگ سؤال می‌بایست یکی باشد. در غیر اینصورت قبل از پاسخگویی به سؤالات مراقب مربوطه را در جریان قرار دهید. تکمیل و امضای گوشه سمت راست پایین پاسخنامه تستی (آبی رنگ) با خودکار آبی الزامی می‌باشد. دقت شود چنانچه سوال کدسری دارد در محل پاسخنامه تستی کد سری سوال درج و تکمیل شود

۷- ثبت اعتراض همانند ترم گذشته در سامانه گلستان انجام می گیرد.
در صورت وجود ایراد به سؤالات با مراجعه به سامانه گلستان پس از امتحان با ذکر شماره سؤال و نوع خطا نسبت به ثبت اعتراض اقدام لازم را انجام دهید دانشجویان معترض به نحوه ي طراحی سوالات، پس از پایان هر جلسه ي آزمون و حداکثر یک هفته پس از برگزاري امتحان مهلت دارند از طریق قسمت مشاهده نتایج دانشجو در سیستم گلستان ، نسبت به تکمیل فرم درخواست بررسی سوالات اقدام نمایند.  

۸- پاسخنامه تستی با مداد مشکی و پاسخنامه تشریحی با خودکار آبی یا مشکی تکمیل شود.

۹ - در امتحان تستی تشریحی ابتدا به سوالات تستی پاسخ دهید. اوراق تستی پس از اتمام زمان خود، توسط مراقبین جمع آوری می گردد. سپس به سوالات تشریحی پاسخ دهید.

۱۰- تکمیل کد سری سوال با توجه به توضیحات مندرج بر روی صفحه اول سوالات توسط دانشجو الزامی می باشد 

برگرفته از وبلاگ اخبار پیام نور


پاسخ به سوالات متداول شما:

۱- متاسفانه  ورود به سیستم گلستان فقط توسط مرورگر اینترنت اکسپلورر ( internet explorer ) امکان پذیر است 

۲- جواب هر آزمون تستی به شرایط خاصی بستگی دارد. از جمله سرعت کاربری که پاسخنامه های سوالات دانشجویان را در سیستم ثبت می کند (کاربر مامور این کار در مرکز هر استان مستقر می باشد) ولی به طور معمول جواب هر آزمون تستی 5 تا 7 روز بعد از امتحان منتشر میشود، جواب آزمون تشریحی به استاد مسئول تصحیح اوراق امتحانی آن درس و مسئول وارد کردن نمرات بستگی دارد.

۳ - تستی یا تشریحی بودن امتحانات بر اساس لیست منابع مشخص می شود. در فایل لیست منابع ستون نوع آزمون در جلوی هر درس مشخص کرده است که آن درس تستی یا تشریحی می باشد

۴ - حذفیات دروس : جهت اطلاع از حذفیات دروس باید لیست منابع رشته خودتان را دانلود کنید ستون آخر سمت چپ مربوط به حذفیات و شرح در این رابطه می باشد 

۵- در صورتی که شهریه خود را پرداخت کرده اید سیستم گلستان همچنان شما را بدهکار میداند نگران نباشید شما می توانید با در دست داشتن فیش واریز شهریه خود در امتحان شرکت داشته باشید
ارسال توسط admin

دانلود